לימודי משפטים ללא פסיכומטרי
    1. חפש
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי 
 
זה לא סוד שאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר ללמידה במדינה ישראל הוא זה של משפטים. למרות השוק המוצף והדיבורים על העלאת תנאי הזכאות לתעודת עורך דין, עדיין בכל שנה לא מעט אנשים נרשמים למסלולי הלימוד במכללות ובאוניברסיטאות השונות.
אחד מהמכשולים שעומדים בפני מי שהולך ללמוד משפטים הוא הבחינה הפסיכומטרית. המון מוסדות מציבות רף של ציון פסיכומטרי גבוה ובכך הופכות את תנאי הקבלה לקשים ביותר. אך האם ישנה אפשרות ללכת ללמוד משפטים גם בלי לעשות פסיכומטרי? מסתבר שכן...
 
למרות שהשוק מוצף הביקוש נשאר גבוה (צילום:shutterstock)
 
איך אפשר להתקבל לתואר ראשון במשפטים ללא פסיכומטרי?

על פי ההחלטה של המועצה להשכלה גבוהה נקבע כי אנשים המעוניינים ללמוד משפטים והם מעל גיל 30, לא חייבים בציון פסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים אקדמאים ויכולים ללכת אל לימודי משפטים ללא פסיכומטרי וגם ללא תעודת בגרות מלאה. בשביל אנשים שדחו את הלימודים שלהם עד לאחרי גיל 30 למדובר בפתרון טוב ונוח מאד.
 
 
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי - מכינה קדם אקדמית

אפשרות נוספת היא לימודים במכינה קדם אקדמית. המון מכללות מציעות למועמדים ללמוד במכינה וכך להתקבל באופן ישיר לתכניות ללימודי משפטים ללא פסיכומטרי, כל זאת אחרי שהם עוברים בהצלחה את הבחינות בסוף המכינה. אפשרות זו רלוונטית לרוב במכללות פרטיות בהן תנאי הקבלה ללימודי משפטים הם פחות גבוהים.
 
 
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי - ללמוד במכללה פרטית

דרך נוספת היא ללכת ללמוד באחת מהמכללות הפרטיות למשפטים שיש בארץ. מדובר במכללות שמלמדות לימודי משפטים אך בשכר לימוד גבוה מהשכר האוניברסיטאי. תנאי הקבלה למכללות אלו פחות נוקשים מאשר לאוניברסיטה. למעשה, חלק מהן לא דורשות תעודת בגרות ומציעות לימודי משפטים ללא פסיכומטרי ובגרות אלא רק על בסיס מבחן כניסה בלבד.
 


תוצאות חיפוש נמצאו 12 מוסדות לימוד ו-33 חוגים ומסלולים

-מודעות פרסומיות-


המכללה האקדמית ספיר
מגוון גדול של מחלקות לימוד ייחודיות לתואר ראשון
כתובת: המכללה האקדמית ספיר שדרות

-מודעות פרסומיות-


פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים