תואר שני במשפטים ללא משפטנים
    1. חפש
תואר שני במשפטים ללא משפטנים
 
תופעה מעניינת שצמחה היא העובדה שהרבה אנשים בוחרים ללמוד תואר שני במשפטים ללא תואר ראשון בלימודי משפטים. או במילים אחרות- תואר שני במשפטים ללא משפטנים.
המטרה היא לרכוש השכלה מחקרית ועיונית נרחבת בתחום חדש ולצאת לשוק העבודה מצוידים במטען חשוב יוקרתי ובעל ערך.
אנשים בעלי תואר בלימודי כלכלה, מדעי החברה והרוח, מנהל עסקים וראיית חשבון יכולים ללכת ללמוד תואר שני במשפטים ללא משפטנים. חשוב לזכור שתואר זה אינו מקנה יכולת לעבוד בעריכת דין או להתמחות במקצוע אלא ידע משפטי נטו. כדי לעסוק בתחום המשפטים יש צורך בתואר ראשון במשפטים.
למרות הכל תואר שני במשפטים ללא  משפטנים זה תואר שיש לו ערך רב והידע המשפטי שנלמד בו יכול להיות מאד יעיל ורלוונטי למקצוע שלו, בנוסף תואר זה יכול להעניק לו יתרון מבחינת משכורת.
 
לצאת אל שוק העבודה עם ידע רב ערך (צילום: shutterstock)
 
מי שמצא את נושא המשפטים מעניין יכול לאחר סיום התואר לעשות מסלול מקוצר לתואר ראשון במשפטים. מסלול ייחודי זה נועד לבוגרי תואר שני במשפטים ללא משפטנים שאין להם תואר הראשון המשפטים על מנת שיוכלו להמשיך להתמחות בתחום.
 
 
מה לומדים?
 
תואר שני במשפטים ללא משפטנים נועד לתת לסטודנטים נקודת מבט חדשנית על דברים וידע משפטי שיעזור להם בתחום בו הם עובדים כי לימודי משפטים נוגעים במגוון גדול של נושאים, הם נותנים המון ידע וכלים לחשיבה והתמודדות בכל תחומי החיים.
גם אם בוגרי תואר שני במשפטים ללא משפטנים לא יהיו עורכי דין או יועצים משפטיים בסוף הלימודים, הידע שהם רכשו ישמש אותם בתחום עיסוקם ויעניק להם יתרון .
 
 


לימודים ראשי  » תואר שני  » משפטים  » תוצאות חיפוש
תוצאות חיפוש נמצאו 1 מוסדות לימוד ו-1 חוגים ומסלולים
פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים