הסבה לעבודה סוציאלית לאקדמאים
    1. חפש
הסבה לעבודה סוציאלית
 
בשנים האחרונות שמנו לב לתופעה מעניינת שהמון אקדמאים מתחומים שונים  בוחרים לבצע הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית. הסיבה העיקרית לכך היא מכיוון שזהו אחד העיסוקים היותר מעניינים ומשמעותיים שאפשר לעבוד בהם. המסלול של הסבת אקדמאים מאפשר ללמוד את המקצוע בפחות זמן מהמקובל לתואר ראשון בעבודה סוציאלית.
 
 
הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית- האם זה כדאי?

במסגרת תפקיד העובד הסוציאלי עליו לאתר בעיות אשר צצות בקרב המטופלים ולמצוא להן פתרונות. ישנם המון תחומים בהם המקצוע נוגע, לכן אין סיבה לחשוש מחוסר עניין או תעסוקה במקצוע זה. למי שמסיים את התואר יש מגוון עצום של מקומות בהם יוכל להשתלב, לדוגמא: פנימיות וכפרי נוער, חברות ממשלתיות, בתי ספר, בתי חולים, בתי אבות, בתי סוהר ובעוד מסגרות רבות ושונות. כיום אין כמעט מוסד שלא זקוק לשירותי עובד סוציאלי, ותמיד ישנו ביקוש לעובדים סוציאלית. אמנם זוהי עבודה לא קלה אך עם זה מעניינת ומרתקת. ואקדמאים שרוצים לבצע הסבת עבודה ויש להם רקע בנושאים של הדרכה, חינוך או טיפול יוכלו להשתלב במקצוע זה בקלות.
 
 
תכני לימוד

הסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית אורכים לרוב שנתיים ונושאי הלימודים בו רבים. הקורסים הנלמדים לקוחים ממגוון תחומים כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה, חינוך, מדעי ההתנהגות ועוד. נושאי הלימוד מכילים נושאי לימוד כמו: רווחה חברתית, מדיניות חברתית, ארגוני רווחה, מדינת רווחה, דינאמיקה משפחתית ועוד
 
 


תוצאות חיפוש נמצאו 7 מוסדות לימוד ו-8 חוגים ומסלולים
המכללה האקדמית ספיר
מגוון גדול של מחלקות לימוד ייחודיות לתואר ראשון
כתובת: המכללה האקדמית ספיר שדרות

-מודעות פרסומיות-


פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים