לימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי
    1. חפש
לימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי
 
מקצוע העבודה הסוציאלית זהו אחד ממקצועות הלימוד המבוקשים ביותר ללמידה. עקב הביקוש הרב הרבה מכללות פתחו את שעריהן ומציעות אפשרות לעשות אצלם תואר ראשון בעבודה סוציאלית. כאשר תנאי הקבלה משתנים בין מוסד למוסד. חלק מהמוסדות מציעים מסלול של לימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי.
 
לעתים ממוצע בגרויות גבוה זה כל מה שצריך (צילום:shutterstock)
 
 
לימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי- איפה לומדים?

יש כמה מכללות אשר מאפשרות לעשות לימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי ולהתקבל רק על בסיס תעודת בגרות בציון ממוצע מעל 90. בנוסף ישנה אפשרות ללמוד עבודה סוציאלית באוניברסיטה הפתוחה, אשר אינם דורשת תנאי קבלה. התנאי היחיד הוא לעמוד במטלות הקורסים השונים. חוץ מזה ישנן מכללות חדשות אשר נפתחו מכללות שמטרת הקמתן היא הרחבת כמות האנשים אשר הולכים ללמוד במוסדות להשכלה הגבוהה. בעקבות זאת ישנן מכללות אשר מציעות מסלול לימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי. ודרישות הקבלה שלהן מורכבות מראיון אישי, מכינה וציוני בגרויות.
 
 
לימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי לאנשים מעל גיל 30
 
בנוסף ישנה דרך נוספת להתקבל ללימודי עבודה סוציאלית ללא פסיכומטרי והיא למי שנמצא מעל גיל 30 ומעוניין לעשות תואר ראשון בעבודה סוציאלית. במקרה הזה המועמד יצטרך לעשות מכינה של ארבעה חודשים במוסד בו הוא מעוניין לעשות תואר ולאחר סיום המכינה הוא יכול להתחיל בלימודי התואר כמו אחרון הסטודנטים.
 


תוצאות חיפוש נמצאו 7 מוסדות לימוד ו-8 חוגים ומסלולים
המכללה האקדמית ספיר
מגוון גדול של מחלקות לימוד ייחודיות לתואר ראשון
כתובת: המכללה האקדמית ספיר שדרות

-מודעות פרסומיות-


פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים